دستگاه وکس پرو وکس یک وسیله خانگی برای تمام خانواده ها

آیا می دانستید که فقط با چند بار کنار گذاشتن هزینه های اصلاح صورت برای از بین بردن کرک های صورت (موهای زائد) در سالن های زیبایی متوان یک موم داغ کن قابلمه ای پرو وگس در منزل داشته باشید؟ خیلی وقت ها دسترسی سریع در هر زمان را به آرایشگاه را ندارید.

با موم گرم کن پرو وگس در مدت زمان کوتاهی شمع اصلاح (وگس) را گرم کنید و به راحتی خودتان سریع موهای زائد صورت خود و اطرافیان را از بین ببرید. با خاصیت تمیزکنندگی وگس (شمع اصلاح) سلامت را به پوست خود هدیه دهید و لطافت را احساس کنید.

دستگاه موم گرم کن اپیلاسیون پرووگس با 100 وات دارای قابلمه و درب متحرک و قابل شستشو و امکان خاموش شدن اتوماتیک دستگاه پس از رسیدن به درجه حرارت موردنظر و دارای چراغ نمایشگر جهت نمایش و اعلام رسیدن به درجه حرارت را دارا است که دیگر نگران زیاد داغ شدن شمع اصلاح نیستید. قیمت خیلی مناسب و باکیفیت آن خرید و داشتن آن برای همه اشخاص امکان پذیر می کند.

توجه: در هنگام خرید موم داغ کن خانگی پرو وگس دقت لازم را داشته باشید مدل چینی آن مرغوب تر از نوع ایرانی آن است. قیمت انواع موم برای اپیلاسیون در شیک فام عالی است .

دستگاه موم داغ کن تک قابلمه ای با بدنه فی وسیله ای خیلی مناسب تری برای سالن های زیبایی مناسب هست وکس سکه ای نیز میتوان با آن داغ کرد و موم داغ کن خشابی نیز برای افرادی که اپیلاسیون بدن خود انجام می دهد هم ارزان و مناسب است.

توجه محصول ایرانی این محصول نصف قیمت میباشد که شیک فام ارائه نمیدهد.

فروشگاه اینترنتی شیک فام تضمین سلامت فیزیکی و کیفیت آن را تضمین می نماید ما همیشه گفته ایم که ما نمی دانیم که دیگران چه محصولی را به شما خواهند داد پس فرصت را از دست ندهید و یکی از این موم داغ کن پرو وکس را داشته باشید.

دستگاه موم داغ کن پرو وکس و موم ها

کوتاه کردن لینک های طولانی و کسب درآمد با کوتاه کننده لینک ریزی

چگونه سرعت ویدیوهای آپارات و اینستاگرام و غیره را بیشتر یا کمتر کنیم؟

موم ,کن ,داغ ,پرو ,دستگاه ,وکس ,موم داغ ,داغ کن ,را به ,شیک فام ,دستگاه موم

مشخصات

آخرین جستجو ها

hydtipaport پرسش مهر99-98 خیاطی آریا ماهی ها بی صدا می رقصند السلام علیک یا فاطمة الزهراء (س) مجله آموزشی لرن پارسی کارشناسی ارشدپیام نور بابل-باباجان تبار خرید فایل موفقیت زناشویی کنکور سراسری 97 ☂روزها در انتظار باران☂
>