سایت های کوتاه کننده لینک یکی از پرکاربردترین سایت های خدماتی هست که با استفاده از آن میتوان لینک های طولانی را کوتاه کرد. با گسترش شبکه های اجتماعی استفاده از این سرویس ها بیشتر هم شده است. احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد که لینک یک خبر، آهنگ ،عکس، فیلم و یا هر صفحه دیگری در اینترنت را بخواهید در شبکه های اجتماعی یا سایت و وبلاگ خود به اشتراک بگذارید و یا برای شخصی بفرستید. یکی از مشکلات اشتراک گذاری این نوع آدرس های اینترنتی، طولانی بودن آن ها است. سایت های کوتاه کننده لینک به ما کمک میکنند تا آدرس های طولانی را کوتاه کرده و به راحتی به اشتراک بگذاریم. این کوتاه کننده ها در واقع لینک کوتاه شده را به لینک اصلی تغییر مسیر داده و کاربر در نهایت به لینک مقصد می رسد. در این مقاله میخواهیم سایت کوتاه کننده لینک ریزی را به عنوان یک سرویس رایگان ایرانی و با سرعت و امنیت بالا به شما معرفی کنیم. که علاوه بر کوتاه کردن لینک، به شما قابلیت کسب درآمد هم میدهد! کوتاه کننده لینک ریزی سایت ریزی یک ابزار کاملا رایگان است که علاوه بر کوتاه کردن لینک های طولانی، میتوانید به ازای هر بازدید از لینک های کوتاه شده درآمد کسب کنید. کسب درآمد با ریزی بسیار ساده است، رایگان ثبت نام کنید، لینک کوتاه کنید و به ازای هر بازدید از لینک های شما درآمد کسب میکنید! برای کسب بازدید و درآمد میتوانید بدون داشتن سایت از اینستاگرام، تلگرام و تمامی شبکه های اجتماعی استفاده کنید و لینک های کوتاه شده و درآمدزا را به اشتراک بگذارید. سایت ریزی امکانات مناسبی هم برای مدیریت لینک های کوتاه شده ی شما ارائه میدهد. مانند آمار بازدیدکنندگان لینک کوتاه شده به تفکیک کشور، ویرایش لینک ها و. که تمامی این امکانات با عضویت رایگان درکوتاه کننده لینکریزی در اختیار شما قرار میگیرد.

آموزش کسب درآمد با کوتاه کننده لینک

۱. ثبت نام: برای شروع کسب درآمد ابتدا باید به صورت رایگان در سایت ریزی ثبت نام کنید. ۲. کوتاه کردن لینک: بعد از ثبت نام وارد سایت شوید و از صفحه اصلی سایت یا داشبورد کاربری قسمت "لینک کوتاه جدید"، لینک های خود را کوتاه کنید. در این صورت لینک های شما با حالت درآمدزا کوتاه می شوند. یعنی بازدیدکننده ابتدا چند ثانیه تبلیغ مشاهده میکند و سپس به لینک اصلی منتقل میشود. این کار باعث درآمدزایی شما خواهد شد. ۳. انتشار لینک: اکنون باید لینک های کوتاه و درآمدزا را در هر جایی که میتوانید منتشر کنید تا به ازای بازدید از آن درآمد به حساب کاربری شما اضافه شود. ۴. تسویه حساب: ابتدا در داشبورد کاربری از قسمت تنظیمات -> پروفایل، اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق پر کنید و شماره شبا یا کارت بانکی خود را هم در قسمت حساب برداشت وارد کنید. سپس هر زمان که درآمد شما به حداقل مبلغ برداشت رسید (۱۰ هزار تومان)، میتوانید از قسمت "برداشت" درخواست برداشت ثبت کنید. در نهایت یک تا هفت روز بعد مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد.

ورود به سایت: کوتاه کننده لینک ریزی آدرس: rizy.ir

دستگاه موم داغ کن پرو وکس و موم ها

کوتاه کردن لینک های طولانی و کسب درآمد با کوتاه کننده لینک ریزی

چگونه سرعت ویدیوهای آپارات و اینستاگرام و غیره را بیشتر یا کمتر کنیم؟

لینک ,کوتاه ,های ,سایت ,درآمد ,کننده ,لینک های ,کوتاه کننده ,کننده لینک ,های کوتاه ,کسب درآمد ,سایت کوتاه کننده

مشخصات

آخرین جستجو ها

راين جهاني از زيبايي - هزارمظهراستقامت کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد دانلود سریال هیولا(مهران مدیری)رایگان کیفیت بالا حلال قانونی معارفی از دین اسلام adabiatb تک اموزش انواع آیفون تصویری گروه فنی مهندسی آرکام داستان کوتاه ادبیاتکده -مسعودی
>